Teraz kolej na mały jubileusz

Festiwal Nadzieja

Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego, który odbył się już po raz czwarty, w dniach 27–28 lipca br. w Koło­brzegu, nie stracił swojego kli­matu, mimo że pogoda zmusiła nas do przeniesienia sceny festiwalowej z plaży do hali „Łuczniczki”. Niepowtarzalny urok wczuwania się w poezję, nie tylko Jacka Kaczmarskiego, pozwolił widzom przeżyć te wzruszenia, które pozostaną wyjątkowym wspomnieniem z wakacji. W tym miejscu dziękujemy wszystkim, którzy przybyli do Kołobrzegu z najodleglejszych zakątków Polski. Dziękujemy, że stanowicie liczną, wierną publiczność festiwalową… Scenografia, jaką przygotowaliśmy, była bardzo wymowna: Jacek Kaczmarski w otoczeniu G. Brassensa, B. Okudżawy, W. Wysockiego i L. Llacha.

dodano: sierpień 2007