Wygrała „Kołysanka”...

21 kwietnia br. w Dębnicy Kaszubskiej odbył się VI Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Poeci Pomorza” im. Jacka Kaczmarskiego, nad którym objęła patronat nasza Fundacja. Całością opiekował się juror Jerzy Fryckowski, któremu dziękujemy za entuzjazm organizacyjny. Laureatką pierwszej nagrody w konkursie została Małgorzata Brzęczek z IV klasy SP z Dębnicy Kaszubskiej, która recytowała KołysankęObławę Jacka Kaczmarskiego. Zresztą wszystkie dzieci, które przystąpiły do tego konkursu zasługują na wielkie brawa i gratulacje, a już szczególnie te z Gałąźni Wielkiej recytujące po kaszubsku. Dziękujemy Wójtowi Dębnicy Kaszubskiej i wszystkim, którzy zaangażowali się w VI edycję konkursu recytatorskiego „Poeci Pomorza” za przybliżenie twórczości Jacka Kaczmarskiego. Do spotkania w przyszłym roku! (JP)

dodano: maj 2006

Uczestniczka konkursu