W Ełku śpiewali piosenki Jacka

Pod honorowym patronatem naszej Fundacji 3 grudnia 2005 roku w sali widowiskowej Ełckiego Centrum Kultury odbył się koncert poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego. Jego inicjatorem i pomysłodawcą był Piotr Kajetan Matczuk. Wspólnie ze swoim przyjacielem Piotrem Perkowskim przygotował na ten wieczór specjalny repertuar złożony z piosenek Tria, w którym znalazły się najpopularniejsze „Mury”, „Obława” i „Arka Noego”.

Piotr Kajetan Matczuk i Piotr Perkowski na scenie

W trakcie koncertu został odczytany list stojącej na czele Fundacji im. Jacka Kaczmarskiego Alicji Delgas. Organizatorzy koncertu przed wejściem na salę ustawili specjalną puszkę, do której można było wrzucić datki na działalność Fundacji. Zebrano ponad 100 złotych.

Koncert w Ełku, scena z oddali

Scena z oddali

Fundacja im. Jacka Kaczmarskiego pragnie podziękować za trud zorganizowania tego koncertu i wsparcie finansowe, szczególnie wykonawcom i pracownikom Ełckiego Centrum Kultury.

koncert w Ełku, publiczność

Koncert w Ełku – publiczność