Obrazy Jacka Kaczmarskiego

Relais Saint Victorie

Rysunek został wykonany szminką przez Jacka Kaczmarskiego 23 stycznia 2002, podczas jego pobytu wraz z Alicją Delgas w Prowansji w hotelu Relais Sainte-Victoire położonym w pobliżu miejscowości Aix-en-Provence. Rysunek przedstawia właścicielkę tamtejszej restauracji.

St. Maries zimą

Rysunek pt. St. Maries de la Mer Zimą został wykonany przez Jacka Kaczmarskiego tuszem podczas jego pobytu wraz z Alicją Delgas w  Prowansji w Relais Sainte-Victoire położonym w pobliżu miejscowości Aix-en-Provence w dniu 23 stycznia 2002. Rysunek przedstawia uliczkę w ulubionej miejscowości artysty – Saintes-Maries-de-la-Mer w Camargue na południu Francji. To urokliwe miasteczko zostało uwiecznione również przez Vincenta van Gogha.

Tedy Mila

Rysunek pt. Tędy, Miła został wykonany przez Jacka Kaczmarskiego tuszem 23 stycznia 2002 podczas jego pobytu wraz z Alicją Delgas w Prowansji w Relais Sainte-Victoire położonym w pobliżu miejscowości Aix-en-Provence. Rysunek przedstawia typowy prowansalski pejzaż okolicy góry Mont Sainte-Victoire, którą często malował mieszkający niegdyś w jej pobliżu Paul Cézanne.