„…Że młodość w życiu się nie rozmyje,
Życie nie będzie tylko więdnięciem,
Że umrze pięknie — co pięknie żyje
I że po śmierci przetrwa w pamięci?…”

Jacek Kaczmarski
Nadzieja śmiełowska

XII Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”

Fundacja im. Jacka Kaczmarskiego zaprasza w dniach 31 lipca – 1 sierpnia 2015 r. do Kołobrzegu na 12. edycję Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”. Tym razem motyw przewodni zawarty będzie w Nocy Literackiej, podczas której przedstawimy utwory Jacka Kaczmarskiego odnoszące się do fikcyjnych bohaterów książkowych. Kierownictwo muzyczne - Antoni Muracki, wystąpią m.in.: Anna Stankiewicz, Jan Janga-Tomaszewski, Antoni Muracki, Janusz Strobel, Andrzej Ozga.

Udział w konkursie

Osoby pragnące wziąć udział w konkursie głównym podczas XII Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja” mogą przesyłać swoje nagrania (mp3) do 20 czerwca 2015 r. na adres e-mail: fundacja.jk@interia.pl. Przypominamy, że konkursowicz wykonuje dwie piosenki: autorską i z repertuaru Jacka Kaczmarskiego. O tym, czy dany wykonawca zakwalifikował się do konkursu głównego, poinformujemy w terminie do 25 czerwca 2015.

Regulamin konkursu finałowego „Nadziei”.

Noclegi

Jak co roku jest możliwość uzyskania noclegów w internacie Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza przy ul. 1 Maja 47 w cenie 27 zł od osoby za dobę. W sprawie rezerwacji czekamy na e-maile na adres: fundacja.jk@interia.pl. Zgłoszenia, w których prosimy o podanie terminu pobytu i numeru kontaktowego telefonu przyjmujemy do 15 lipca 2015. Pragniemy uprzedzić, że ilość miejsc jest ograniczona.