„…Że młodość w życiu się nie rozmyje,
Życie nie będzie tylko więdnięciem,
Że umrze pięknie — co pięknie żyje
I że po śmierci przetrwa w pamięci?…”

Jacek Kaczmarski
Nadzieja śmiełowska

XI Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”

Zapraszamy wszystkich mi­łośników twórczości Jacka Kaczmarskiego na XI edycję naszego festiwalu, która odbędzie się w dniach 25–26 lipca 2014. Tym razem motywem przewodnim będzie Noc Wojenna, podczas której usłyszymy utwory Jacka Kaczmarskiego odnoszące się do problematyki II wojny światowej, ze szczególnym uwzględnieniem Powstania Warszawskiego.

Udział w konkursie

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie głównym podczas XI edycji Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”, mogą przesyłać swoje nagrania (mp3) do 20 czerwca 2014 r. na adres e-mail: fundacja.jk@interia.pl. Przypominamy, że konkursowicz wykonuje dwie piosenki: autorską i z repertuaru Jacka Kaczmarskiego. Przewodniczącym jury będzie Jan Poprawa. O tym, czy dany wykonawca zakwalifikował się do konkursu głównego poinformujemy w terminie do 25 czerwca 2014 r.

Regulamin konkursu finałowego „Nadziei”.

Noclegi

Jak co roku jest możliwość uzyskania noclegów w internacie Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza przy ul. 1 Maja w cenie 27 zł od osoby za dobę. W sprawie rezerwacji prosimy o e-maile na adres: fundacja.jk@interia.pl. Na zgłoszenia, w których prosimy o podanie terminu pobytu i numeru tel. kontaktowego, czekamy do 15 lipca 2014 r. Pragniemy uprzedzić, że liczba miejsc ograniczona.