„…Że młodość w życiu się nie rozmyje,
Życie nie będzie tylko więdnięciem,
Że umrze pięknie — co pięknie żyje
I że po śmierci przetrwa w pamięci?…”

Jacek Kaczmarski
Nadzieja śmiełowska

Jubileuszowa X „Nadzieja”, czyli będzie się działo…

Prezydent Bronisław Komorowski

fot. W. Grzędziński

Zapraszamy na X jubileuszową edycję naszego festiwalu, która od­bę­dzie się w dniach 26-27 lipca 2013 r. Jest nam miło poinformować, że ho­no­ro­wy patronat nad „Nadzieją” objął Prezydent RP Bronisław Ko­mo­row­ski.

Tym razem zapraszamy na Noc Pieśni Jacka Kacz­mar­skie­go. Odbędzie się także specjalny koncert pt. „Pieśń o śnie” de­dy­ko­wany pamięci Przemysława Gin­tro­w­skie­go. Całość poprowadzi An­drzej Po­nie­dziel­ski.

Udział w konkursie

Osoby pragnące wziąć udział  w konkursie głównym podczas IX edycji Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”mogą przesyłać swoje nagrania (mp3) do 20 czerwca 2013 r. na adres e-mail: fundacja.jk@interia.pl. Przypominamy, że konkursowicz wykonuje dwie piosenki: autorską  i z repertuaru Jacka Kaczmarskiego. Przewodniczącym jury jest Jan Poprawa. O tym czy dany wykonawca zakwalifikował się do konkursu głównego poinformujemy w terminie do 25 czerwca 2013 r.

Regulamin konkursu finałowego „Nadziei”.

Nolegi

Jak co roku jest możliwość uzyskania noclegów w internacie Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza ul. 1 Maja. W sprawie rezerwacji prosimy o e-maile na adres: fundacja.jk@interia.pl.

Na zgłoszenia (prosimy o podanie w zgłoszeniu terminu pobytu i numeru kontaktowego tel.) czekamy do 15 lipca 2013 r. Pragniemy uprzedzić, że liczba miejsc ograniczona.