Eliminacje do konkursu „Nadziei”

Fundacja im. Jacka Kaczmarskiego, organizator VII Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”, który odbędzie się w dniach 30–31 lipca br. w Kołobrzegu, pragnie zaprosić wszystkich chętnych do wystąpienia w konkursie głównym na interpretację piosenki Jacka Kaczmarskiego i piosenki autorskiej do przesyłania swojego zgłoszenia w formie dwóch piosenek nagranych na CD. Na wasze zgłoszenia (do pyty CD powinna być dołączona informacja o wykonawcy – wiek, wykształcenie, dane adresowe, numer telefonu, tytuły piosenek) czekamy do 15 czerwca br.

Po przesłuchaniu nadesłanych płyt powołane przez Fundację jury wyłoni wykonawców zakwalifikowanych do konkursu. Wszy­stkich uczestników zaproszonych do wzięcia udziału w konkursie głównym Festiwalu „Nadzieja” powiadomimy pisemnie bądź te­le­fo­nicz­nie w terminie do 22 czerwca br.

Podajemy adres Fundacji, na który prosimy przesyłać nagrania:

ul. Posejdona 7

dodano: marzec 2010