Wyśpiewała kwalifikację

13 grudnia 2006 roku Koncertem Laureatów zakończyła się V edycja Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego Wiersze poetów niepokornych zorganizowana przez Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie.

Jury w składzie: Ewa Wiszniowska – instruktor WOK w Lublinie, polonistka, Irena Radomska – kierownik Biblioteki Klubu Garnizonowego w Lublinie, Michał Dzik – instruktor CKiP w Kraśniku, muzyk (przedstawiciel Fundacji), Piotr Gawryjołek – instruktor MDK nr 2 w Lublinie, muzyk, Karol Miącz – ekonomista, muzyk – w kategorii wokalnej przyznało 2 wyróżnienia.

I miejsce dla Agnieszki Chrzonstowskiej z Gimnazjum nr 9 w Lublinie, którą przygotowała pani Irmina Pietraszko. Agnieszka śpiewała Naszą klasę.

Grand Prix, decydujące jednocześnie o udziale w kołobrzeskiej „Nadziei” otrzymała Klaudia Piekarz z Gimnazjum nr 7 w Lublinie za wykonanie piosenki Zmartwychwstanie Mandelsztama.

Gratulujemy!

Uczestnicy konkursu