Patronat i pomoc Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Kazimierz Michał Ujazdowski 9 lutego Kazimierz Michał Ujazdowski, Minister Kultury i  Dziedzictwa Narodowego, przyjął w swoim gabinecie Alicję Delgas – szefową Fundacji im. Jacka Kaczmarskiego, Katarzynę Pechman z „Herbertiady” i Jacka Pechmana – dyrektora artystycznego Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”, odbywającego się od 2004 roku w Kołobrzegu.

Pan minister otrzymał od Alicji Delgas między innymi zawierającą piosenki Jacka Kaczmarskiego najnowszą płytę Świadectwo i zapoznał się z ideą festiwalu „Nadzieja”. Kazimierz Michał Ujazdowski przyjął propozycję objęcia swoim honorowym patronatem „Nadziei”, obiecując przy tym szeroką pomoc w organizacji festiwalu. (JP)

dodano: luty 2006